27 listopada 2010 | sobota | start: 20.00

FUNK IT | Monsier ZUPIKA | Krzysztof Dziemaszkiewicz

FABRYKA BATYCKI to pierwsza odsłona unikatowego w skali Trójmiasta projektu łączącego sztukę ze spotkaniem biznesowym w niepowtarzalnej, jeszcze szerzej nieodkrytej industrialnej przestrzeni Fabryki firmy Batycki w Gdańsku.

W programie m.in. LIVE MUSIC – multiinstrumentalny zespół FUNK It + występy Dj-skie, VISUAL + MULTIMEDIA ART – Monsiuer Zupika, PERFORMANCE + TANIEC – Krzysztof „Leon” Dziemaszkiewicz + piękne tancerki, FOOD & WINE – nieograniczony dostęp do wyśmienitego jedzenia przygotowanego przez znane i cenione restauracje TRAFIK Jedzenie & Przyjaciele z Gdyni [kuchnia fusion] oraz Avocado z Sopotu [kuchnia fusion&sushi]. Bogactwo smaków, barw i różnorodność wykwintnych dań wzmocni wolny dostęp do wysokiej jakości wina. W programie również LIVE COOKING.

Spotkanie ma charakter zamknięty – wstęp na zaproszenia w cenie 150 PLN od osoby.

ARTYŚCI 1 edycji FB:

FUNK IT (live music) | Monsieur ZUPIKA (multimedia art)
Krzysztof „LEON” Dziemaszkiewicz (performance&taniec)

GALERIA 1 edycji
Już 14 kwietnia odbędzie się szósta z kolei odsłona cyklicznego, unikatowego w skali Trójmiasta projektu łączącego sztukę ze spotkaniem biznesowym w industrialnej przestrzeni Fabryki firmy Batycki w Gdańsku. Nietypowa i bardzo atrakcyjna przestrzeń inspiruje do aranżowania niestandardowych spotkań różnych środowisk, do łączenia muzyki, multimediów, tańca i teatru oraz przede wszystkim do wyśmienitej...